Dawid Pisuk
Member

ek. dent. Dawid Pisuk – absolwent Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Pasjonat stomatologii estetycznej opartej na bezpośrednich rekonstrukcjach kompozytowych. Ze szczególną pasją zajmuje się szeroko rozumianą stomatologią odtwórczą. Aktualnie prowadzi szkolenia i wykłady w ramach wielu konferencji w Polsce i za granicą, z zakresu bezpośrednich, estetycznych rekonstrukcji kompozytowych.

Od kilku lat, w formie zajęć nadprogramowych uczy studentów PUM w Szczecinie technik warstwowych anatomicznych, przygotowując ich do międzynarodowego prestiżowego konkursu Jules Allemand Trophy, którego jest ogólnopolskim finalistą. Od 2017 roku jest członkiem międzynarodowego komitetu organizacyjnego tego konkursu w Cheti (Włochy).

Stale się dokształca; regularnie bierze udział w kursach i konferencjach  z zakresu stomatologii estetycznej, zachowawczej, protetyki, periodontologii i implantologii. Na polu edukacyjnym, współpracuje obecnie z Art Of Composite, Dental Masters Group, grupą Micerium, firmą Micerdent oraz Magazynem Stomatologicznym.

Jest niespokojną duszą, w wolnych chwilach oddaje się różnym pasjom, jak kolarstwo grawitacyjne, taniec oraz szeroko rozumiana twórczość artystyczna. Sezonowo również zapalony ogrodnik.